درباره ما

سامانه پیام کوتاه نوین پیام

چشم انداز نوین پیام

چشم انداز نوین پیام، کسب جایگاه برترین برند فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات در عرصه خدمات جدید و خلاقانه می باشد. از این رو، ارزش‌آفرینی و نوآوری در حوزه ی فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات، با نگاه به عرصه های بین‌المللی، تصویرساز آینده‌ی داده گستران وب ایده است. در نظر داریم با بومی سازی و ایجاد و تولید نرم افزارهای تحت وب و ویندوز، هم موقعیت شغلی برای جوانان بااستعداد و خلاق داشته باشیم و هم استفاده هر چه بیشتر کاربران از نرم افزار های داخلی را میسر سازیم.

آشنایی با نوین پیام

با هدف انتقال فن‌آوری نوین ارتباطات جهانی، همراه با آموزش کادر جوان خود برای ارتقاء دانش فنی آنان در زمينه علوم جديد دنیای مجازی و خدمت به عموم مردم، شرکتها و سازمان ها تـأسيس گرديد. نوین پیام استفاده از کامپيوتر و اينترنت و راحت‌تر شدن کارها توسط آن را حق تمام مردم می‌داند، و همچنین خلاقيت و نوآوری را سرلوحه تلاش‌ها و فعاليت‌های خود قرار داده و معتقد است روزی خواهد رسید که برای شهروند کارآمد استفاده از کامپیوتر و اینترنت همان‌قدر ضرورت می يابد که توانايی خواندن و نوشتن اهمیت دارد.

وب ایده در گذر زمان

سامانه پیام کوتاه وب ایده در شهریور 93 با راه اندازی سورس اختصاصی و حرفه ای کار خود را حرفه ای ترادامه داد، وب ایده از سال 88 آغاز فعالیت خود را در زمینه طراحی سایت، ثبت دامنه شروع کرد، و در ادامه راه اندازی بخش ارائه سرویس هاستینگ (میزبانی) فعالیت را گسترده تر کرد، و در سال 90 فعالیت خود را به صورت رسمی آغاز نمود.
در اواخر سال 90 فعالیت پیامکی خود را با برند پروپیامک اغاز کرد، که با گذشت کمتر از یک سال بیش از 1000 مشترک عمومی ، شرکتی و دولتی جذب نمود. تا اینکه در شهریور 93 فعالیت خود را به صورت حرفه ای تکمیل کرد.
و هم اکنون بیش از 13 هزار مشترک حقیقی و حقوی (سازمان ، موسسات مالی و اعتباری، شرکت ها و...) و بیش از 500 نماینده فعال فعالیت خود را ادامه میدهد.

elements eye

مشتریان سامانه ما